Z wizytą u Ojca Mateusza

Ekipa Fundacji Wuefista Triathlonista postanowiła aktywnie spędzić ten słoneczny czwartkowy dzień na kolejnej wycieczce rowerowej. Tym razem celem podróży było miasto Ojca Mateusza, czyli Sandomierz. Podróż rozpoczęła się około godziny 10:00 i przebiegała w miarę sprawnie. Pogoda była sprzyjająca, a asfalt skończył się tylko w jednym miejscu (można zobaczyć na zdjęciu).

Największym utrudnieniem były oczywiście wymijające auta i kierowcy nie zawsze pozytywnie nastawieni do rowerzystów. Musicie pamiętać jedno … takie sama prawa obowiązują zarówno kierowców samochodów jak rowerów! Nie dajcie sobie nigdy wmówić, że jest inaczej! Około południa znaleźliśmy się na pięknym sandomierskim ryneczku, aby delektować się pięknymi widokami i wspaniałymi potrawami. Każdy wysiłek na rowerze powoduje utratę kalorii, a co za tym idzie zaostrzenie apetytu. Po kilkudziesięciu przebytych kilometrach wszystko tak jakoś lepiej smakuje. Kolejnym punktem wycieczki był oczywiście spacer po rynku, a następnie coś orzeźwiającego, czyli lody. Pełni sił i energii po zasłużonym odpoczynku wyruszyliśmy w drogę powrotną. Żeby nie było nudno tym razem wybraliśmy inną, a co za tym idzie trochę dłuższą drogę. Oczywiście było warto bo wspaniałych widoków i mniejszej ilości samochodów nic nie zastąpi. Dla niektórych był to kolejny ponad 100km wypad, a dla innych nowy rekord życiowy!

Mamy nadzieję, że już niedługo dołączycie do nas i również będziecie się cieszyli z Waszych osobistych małych i dużych sukcesów! Zapraszamy!

Previous Article
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

Prezes Fundacji: Piotr Usidus
tel: 669 420 903, e-mail: fundacja@fwft.pl

Wiceprezes Fundacji: Przemysław Czerwiński 
tel: 511 355 154, e-mail: fundacja@fwft.pl