Szczęśliwa 7 nad Jeziorem Zagłębocze

Mamy to! Za nami kolejna wakacyjna wycieczka. Tym razem w nieco powiększonym składzie udaliśmy się nad Jezioro Zagłębocze. Z uśmiechem na twarzy pokonywaliśmy każdy kolejny kilometr, a droga była prawdziwą przyjemnością. Niestety niektórzy kierowcy nie znają przepisów i trąbią na jadących prawidłowo rowerzystów lub wyprzedzają na przysłowiową zapałkę. Drodzy kierowcy szanujmy się na drodze! Nad jeziorem zrobiliśmy małą przerwę na jedzonko, moczenie nóg i wspólne pamiątkowe zdjęcia. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na chwilę na imprezie plenerowej „Dni Zezulina”, gdzie mieliśmy okazję posłuchać występów lokalnych zespołów oraz zjeść przepyszne lody. Do Lublina dojechaliśmy wszyscy w dobrych humorach i już w drodze planowaliśmy kolejny wspólny wyjazd. Naszym przewodnikom (Piotr, Przemek) było jeszcze mało, więc postanowili wrócić do Świdnika okrężną drogą. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników dzisiejszej wycieczki nad Jezioro Zagłębocze: Monika, Iwona, Piotrek, Przemek, Adrian, Marcin, Albert.

Previous Article
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Współpraca z fundacją

Jeśli państwa firma, organizacja utożsamia się z naszymi wartościami, naszą misja – możemy połączyć siły i wspólnie promować aktywność fizyczną wśród mieszkańców miasta Świdnik oraz powiatu świdnickiego. Wspólnie możemy realizować projekty. W ramach współpracy oferujemy różnego rodzaju pakiety sponsorskie lub partnerskie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia współpracy e-mail: fundacja@fwft.pl

 

Nasze wycieczki 2019

Szczęśliwa 7 nad Jeziorem Zagłębocze Wycieczka rowerowa - Zwierzyniec 2019 Wycieczka do Włodawy (Jezioro Białe) Wycieczka do Sandomierza Wycieczka do Kazimierza Dolnego Wyprawa rowerowa Mazury 2019