Zwierzyniec 2019

Kolejna już niedziela (28 lipca) minęła pod hasłem : „W drodze”. Tym razem celem naszej rowerowej wycieczki było piękne miasto na Roztoczu – Zwierzyniec.

Przed godziną 9:00 ekipa Fundacja Wuefista Triathlonista wyruszyła swoimi jednośladami w ponad 100-kilometrową trasę. Podczas drogi towarzyszyły nam przepiękne widoki i krajobrazy, ale również bardzo mocno przypiekające słońce (ponad 30°C). „Afrykańskie upały” nie przeszkodziły jednak w tym, aby ruszyć się z domu i spędzić ten dzień bardzo aktywnie. Po kilku godzinach bardzo ciężkiej dla nas podróży (w upały jeździ się zdecydowanie trudniej) dojechaliśmy do naszego celu. Tak jak zawsze punktem obowiązkowym każdej wycieczki był oczywiście obiad. Następnie udaliśmy się na zwiedzanie Kościoła „Na Wyspie” i odpoczynek na zielonych ternach Browaru Zwierzyniec. Ze względu na zbyt wysokie temperatury postanowiliśmy połączyć aktywność z wypoczynkiem i regeneracją sił, a co za tym idzie powrocie do Świdnika kolejami PKP.

W pociągu można było zauważyć jak wiele osób jeździ na rowerach. Niektórzy przyjechali rowerami z Lublina lub okolic i podobnie jak my wracali kolejami, inni natomiast przywieźli swoje rowery, aby na nich pojeździć na przepięknych terenach Roztocza. Każda opcja jest dobra! Najważniejsze to po prostu wyjść z domu i się trochę ruszyć!

Pamiętaj! Twoje samopoczucie zależy wyłącznie od Ciebie! Im więcej sportu i świeżego powietrza, tym więcej endorfiny, czyli hormonu szczęścia!

Previous Article
Next Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

Prezes Fundacji: Piotr Usidus
tel: 669 420 903, e-mail: fundacja@fwft.pl

Wiceprezes Fundacji: Przemysław Czerwiński 
tel: 511 355 154, e-mail: fundacja@fwft.pl